Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Życzenia Dla Dziadków - Dzień Babci i Dziadka!

Życzenia Dla Dziadków - Dzień Babci i Dziadka!

Drodzy Babciu i Dziadku,

 

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci oraz Dnia Dziadka, maluchy z żłobka i przedszkola Creative Mind School w Piasecznie pragną złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! 

 

Niech te wyjątkowe dni będą pełne radości, miłości i uścisków od Waszych najmłodszych skarbów. Jesteście dla nas prawdziwymi bohaterami życia, a Wasza mądrość i dobroć inspirują nas każdego dnia.

 

Życzymy Wam niezapomnianych chwil w gronie rodziny, pełnych uśmiechu i ciepła. Niech te dni będą dla Was równie piękne, jakie sami dla nas tworzycie każdego dnia.

 

Dziękujemy za Waszą nieskończoną miłość, opiekę i niezliczone opowieści, które sprawiają, że nasze dzieciństwo jest magiczne.

 

Żłobek i przedszkole Creative Mind School w Piasecznie również pragnie serdecznie podziękować naszym ukochanym dziadkom za ich niezgłębioną mądrość, ciepło i niekończącą się miłość. Wasza obecność dodaje koloru każdemu dniu naszych przedszkolaków, tworząc niezapomniane chwile pełne uśmiechów i radości. Życzymy Wam wspaniałych świąt w otoczeniu bliskich serc i niech każda chwila z nami będzie dla Was równie wyjątkowa. Dziękujemy za Waszą nieocenioną obecność i nieustającą miłość!

 

Z największym szacunkiem i serdecznością,

Maluchy oraz zespół z Creative Mind School!

Data dodania: 2024-01-18 12:35:27
Data edycji: 2024-01-18 12:36:54
Ilość wyświetleń: 90

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook