Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Rekrutacja 2024/2025

Drogi Rodzicu,

 

Chcielibyśmy gorąco zachęcić Cię do rozważenia zapisania Twojego dziecka do naszego żłobka lub przedszkola. Nasze placówki to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie miało okazję do wszechstronnego rozwoju i nawiązania cennych relacji z rówieśnikami. Oto kilka powodów, dla których warto podjąć tę decyzję:

 

  1. Profesjonalna opieka: Nasz wykwalifikowany personel jest gotów zadbać o Twoje dziecko w miłej i bezpiecznej atmosferze. Dbamy o jego potrzeby emocjonalne i fizyczne.
  2. Rozwój społeczny: Żłobek i przedszkole to idealne miejsce do nauki umiejętności społecznych. Twoje dziecko będzie miało okazję do współpracy i zabawy z innymi dziećmi, co z pewnością przyczyni się do jego rozwoju społecznego.
  3. Edukacja: Nasze przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który przygotowuje dzieci do późniejszej nauki w szkole. Wspieramy rozwijanie umiejętności poznawczych i kreatywności.
  4. Nowe doświadczenia: Przedszkole to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie mogło eksplorować świat i zdobywać nowe doświadczenia, co sprzyja jego rozwojowi intelektualnemu.
  5. Przyjaciele na całe życie: Przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale także okazja do nawiązywania przyjaźni, które mogą przetrwać przez całe życie.

 

Zapisując swoje dziecko do naszego przedszkola, dajesz mu szansę na świetny start w życiu szkolnym i społecznym. Jesteśmy przekonani, że Twój maluch będzie się u nas świetnie bawił i rozwijał. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych placówek w Piasecznie, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy zadbać o najlepszy rozwój Twojego dziecka. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

 

Z wyrazami szacunku,

Żłobek Creative Mind
Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny Creative Mind School
Niepubliczne Przedszkole Creative Mind School
508 237 723
biuro.creativemind@gmail.com

 

rekrutacja_creativemindschool2425

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2024-05-09 13:22:53
Ilość wyświetleń: 3058

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook