Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zajęcia ''Roar Dance'' w przedszkolu Creative Mind School!

Zajęcia ''Roar Dance'' w przedszkolu Creative Mind School!

Witajcie w fascynującym świecie "Roar Dance", czyli nowych, innowacyjnych zajęć w przedszkolu Creative Mind School. Ów zajęcia, to zajęcia taneczno-rozwojowe, które przynoszą harmonię między ciałem, umysłem i duchem. To niezwykła propozycja, która łączy radość tańca z głębokim procesem osobistego rozwoju. "Roar Dance" nie tylko kształtuje technikę taneczną, ale również skupia się na odkrywaniu siły wewnętrznej, wyrażaniu emocji poprzez ruch, i budowaniu pewności siebie u dzieci. Ta dynamiczna kombinacja tanecznych ruchów i elementów rozwojowych zaprasza do eksploracji własnych granic, inspirując do odważnego wyrażania siebie na parkiecie życia. Poznajcie z nami tę unikalną formę sztuki i samorozwoju, gdzie taniec staje się nie tylko wyrazem ciała, lecz także siłą transformującą życie. 

 

Za zajęcia odpowiada Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „Ekspresja”, którego trzon stanowi zespół wyjątkowych instruktorów, którzy realizują autorskie programy, uwalniające potencjał z dziecięcych serduszek. Ich misją jest wzmocnienie kluczowych kompetencji dziecka oraz zaszczepianie pasji do tańca i ruchu w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. Zainteresowanych poznaniem ich kadry odsyłamy tu.

 

Czym zatem są zajęcia Roar Dance - obudź w sobie Lwa!?

 

Roar Dance - obudź w sobie Lwa! to program taneczno-rozwojowy skierowany do dzieci w wieku od 2 do 6 lat.  Podczas każdego spotkania, instruktorzy przeżywają z dziećmi nową, niezapomnianą przygodę! Każda ich lekcja zawiera 3-4 choreografie taneczne (z różnych stylów tańca), zabawę oraz rozciąganie. Ich program to nie tylko dbałość o umiejętności taneczne oraz sprawność ruchową. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu psychologii i integracji sensorycznej, tworzą idealne środowisko, w którym maluchy dostrzegają i rozwijają tkwiący w nich potencjał.

 

Ich misją jest sprawić, by podopieczni, z którymi prowadzą zajęcie, stali się odważni, pewni siebie i świadomi własnych możliwości! Pokazują, że taniec to świetna zabawa, dzięki czemu od najmłodszych lat wdrażają zdrowe nawyki.

 

"Roar Dance" nie tylko dostarcza dzieciom radość z tańca, ale także wspiera ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny. Wierzymy w Creative Mind School, że poprzez tę magiczną kombinację tańca i rozwoju, nasze maluchy odkryją nowe możliwości wyrażania siebie, zbudują pewność siebie i rozwijają zdolności interpersonalne. Każdy krok na parkiecie "Roar Dance" to nie tylko taneczna podróż naszym zdaniem, ale także krok w kierunku silniejszej, bardziej pewnej i pełnej radości przyszłości. 

 

Pierwszymi zajęciami były zajęcia w październiku, które rozpoczęły realizację tematu samoakceptacji, w którym oprócz Lwa pomagała dzieciom Papuga. Wraz z odkrywaniem jej talentów, maluch sprawiły, że znowu zaczęła latać, symbolem tego było doczepianie jej przez grupę piór. W trakcie tych zajęć instruktorzy poruszyli temat „prawa do błędów”, aby pokazać, że ich popełnianie jest drogą, po której kroczymy, a nie powodem do bycia zawstydzonym. To właśnie ich popełnianie sprawia, że jesteśmy coraz lepsi w danej dziedzinie/umiejętności.

 

Sprawdź również inne zajęcia w naszej ofercie.

Data dodania: 2023-11-14 14:58:21
Data edycji: 2023-11-28 15:39:46
Ilość wyświetleń: 156

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook