Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zajęcia dydaktyczne w przedszkolu na ul. Warszawskiej 30!

Zajęcia dydaktyczne w przedszkolu na ul. Warszawskiej 30!

W ostanim czasie w naszym przedszkolu Creative Mind School na ul. Warszawskiej 30 nasza kadra przeprowadziła z dziećmi szerg zajęć dydaktycznych, takich jak chociażby:

 • Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Wieżowców";
 • Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Kropki".
 • Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Fryzjera".

 

 

Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Wieżowców" w przedszkolu to kreatywny sposób na zachęcenie dzieci do eksploracji i zrozumienia pojęć związanych z budownictwem i architekturą. 

 

Cel zajęć:

 • Rozwijanie wyobraźni i kreatywności: Celem "Dnia Wieżowców" jest pobudzenie wyobraźni dzieci poprzez zachęcanie ich do tworzenia własnych projektów budowli.

 • Poznanie podstawowych pojęć architektonicznych: Dzieci uczą się podstawowych koncepcji związanych z architekturą, takich jak budynki, wieżowce, fundamenty, dachy itp.

 • Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej: Zajęcia te zachęcają dzieci do współpracy w grupie, co jest istotnym elementem rozwoju społecznego.

 • Zabawa i eksploracja: Po zajęciach te dzieci mogą również bawić się swoimi modelami wieżowców, łącząc naukę z zabawą.

 

"Dzień Wieżowców" to nie tylko edukacyjna zabawa, ale także doskonały sposób na zachęcenie dzieci do wyrażania swojej kreatywności, rozumienia otaczającego świata i uczestniczenia w projektach grupowych. To również może wpłynąć na ich rozwijającą się świadomość przestrzenną i architektoniczną oraz pobudzić zainteresowanie nauką przyrodniczą i techniczną.

 

Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Kropki" w przedszkolu to inspirujący sposób na uczenie dzieci o sztuce, twórczości i rozwijanie ich wyobraźni.

 

Cel zajęć:

 • Rozwijanie kreatywności: Celem "Dnia Kropki" jest zachęcenie dzieci do wyrażania siebie i swojej wyobraźni poprzez sztukę i tworzenie, dzieci poznały kształt kropki, utrwalały wielkości, kolory, poznawały podobieństwa i różnice elementów.

 • Rozwijanie umiejętności poznawczych: Dzieci uczą się rozpoznawania i analizowania różnych wzorów i kształtów oraz rozwijają zdolności poznawcze, takie jak koncentracja i myślenie kreatywne.

 • Tworzenie ekspresyjnych prac: Dzieci są zachęcane do tworzenia wyrazistych i oryginalnych prac, korzystając z różnych technik i materiałów, aby wyrazić siebie i swoje pomysły.

 

"Dzień Kropki" to doskonały sposób na zachęcenie dzieci do tworzenia, eksperymentowania i wyrażania swojej wyobraźni. Ta forma zajęć rozwija również umiejętności poznawcze i artystyczne oraz promuje pozytywne podejście do prób i wyzwań twórczych.

 

Zajęcia dydaktyczne pt. "Dzień Fryzjera" w przedszkolu to zabawne i kreatywne zajęcia, które pozwalają dzieciom zapoznać się z podstawami pielęgnacji włosów, eksperymentować z fryzurami i rozwijać swoje zdolności manualne.

 

Cel zajęć:

 • Rozwijanie umiejętności praktycznych: Dzieci uczą się podstawowych umiejętności związanych z pielęgnacją włosów, takich jak czesanie, zaczesywanie i tworzenie prostych fryzur.

 • Kreowanie zdrowego stosunku do wyglądu: Dzieci uczą się, że dbanie o wygląd i higienę jest ważne, ale jednocześnie promuje się pozytywne podejście do własnej tożsamości.

 • Rozwijanie wyobraźni i kreatywności: Dzieci mają okazję eksperymentować z różnymi fryzurami, co rozwija ich wyobraźnię i kreatywność.

 

"Dzień Fryzjera" to nie tylko zabawne zajęcia, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności praktycznych, zachęcanie dzieci do dbania o siebie, a jednocześnie rozwijanie ich wyobraźni i kreatywności. To również kreuje pozytywny stosunek do wyglądu i samopoczucia, a także promuje współpracę i zabawę w grupie.

 

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u.

 

Sprawdź również inne zajęcia w naszej ofercie!

Data dodania: 2023-10-12 12:35:45
Data edycji: 2023-10-19 15:47:17
Ilość wyświetleń: 147

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook