Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Świąteczna Sesja Zdjęciowa w Creative Mind School!

Świąteczna Sesja Zdjęciowa w Creative Mind School!

Magia Świąt w Przedszkolu Creative Mind School: Sesja Zdjęciowa z "W obiektywie Magdy"!

Świąteczny czas to okazja do tworzenia niezapomnianych wspomnień, zwłaszcza dla dzieci. W żłobku i przedszkolu Creative Mind School w tym roku postanowiono uwiecznić magię świąt poprzez niezwykłą sesję zdjęciową zorganizowaną przez utalentowaną fotografkę, Paanią Magdę, znaną szerzej jako "W obiektywie Magdy".

 

Ta wyjątkowa sesja odbyła się w sercu przedszkola, gdzie dzieci, nastrajając się na świąteczny nastrój, stworzyły niepowtarzalne chwile pełne radości i uśmiechu. Dzięki profesjonalnemu podejściu Magdy oraz zaangażowaniu maluchów, zdjęcia emanują ciepłem i radością, przechwytując esencję świątecznej atmosfery.

 

W trakcie sesji dzieci mogły wyrazić swoją kreatywność i osobowość, korzystając z różnorodnych rekwizytów świątecznych takich jak magiczne różdżki, pluszowe renifery, bałwanki i inne symbole świąt. Starannie wyselekcjonowane rekwizyty umożliwiły maluchom tworzenie wyjątkowych scenek, w których mogły wyrazić swoją radość i ekspresję. Każdy detal był starannie dobrany, aby podkreślić magię i radosny nastrój tego wyjątkowego okresu.

 

To nie tylko sesja zdjęciowa - to czas, w którym dzieci mogły swobodnie wyrazić swoją radość i ekspresję. Dzięki umiejętnościom Magdy, każde zdjęcie jest nie tylko obrazem, ale również opowieścią o szczęściu i przyjaźni, jakie panuje wśród uczniów Creative Mind School.

 

Dla wielu maluchów był to nie tylko sposób na stworzenie pamiątkowych fotografii, ale także okazja do kreatywnego wyrażenia swojej osobowości i uczestnictwa w magii świąt. Zdjęcia, pełne uśmiechów i radości, stanowią doskonałą pamiątkę dla dzieci i ich rodzin.

 

Jako Żłobek i Przedszkole Creative Mind School, wraz z Panią Fotograf Magdą wspólnie stworzyliśmy niezwykłą sesję, która nie tylko uwieczniła chwile dziecięcej radości, ale także zagości w sercach rodziców i opiekunów jako wspomnienie tych wyjątkowych świąt.

 

Sesja zdjęciowa w Żłobek i Przedszkole Creative Mind School nie tylko zachwyciła maluchy, ale również dostarczyła niezapomnianych wspomnień, które będą cieszyć serca przez wiele świątecznych sezonów.

Data dodania: 2023-12-21 11:43:00
Data edycji: 2023-12-25 00:44:47
Ilość wyświetleń: 146

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook