Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Kulisy jesiennej sesji zdjęciowej w naszym przedszkolu!

Kulisy jesiennej sesji zdjęciowej w naszym przedszkolu!

Jesienna sesja zdjęciowa w przedszkolu to radosny i kolorowy czas, który przyciąga uwagę dzieci i stwarza okazję do uchwycenia uroku tego sezonu. Kulisami takiej sesji są przeważnie przygotowane dekoracje, które odzwierciedlają typowe symbole jesieni, takie jak liście, dynie czy kasztany. Za zdjęcia odpowiada firma Parzuchowscy, z która współpracujemy już od jakiegoś czasu.

 

Dzieci przychodzą ubrane w jesienną garderobę, często w ciepłe sweterki, spódnice, kolorowe spodnie i koszule. Nauczyciele i pracownicy przedszkola pomagają stworzyć przyjazną i zabawną atmosferę, zachęcając dzieci do wyrażania swoich osobowości i emocji. Często używane są dodatki, takie jak kapelusze, które dodają uroku zdjęciom.

 

Sesja jest okazją do uśmiechów, śmiechu i spontaniczności dzieci, co przekłada się na autentyczność i naturalność zdjęć. Fotografowie starają się uchwycić chwile radości i zaskoczenia dzieci, które odkrywają piękno jesiennej przyrody.

 

W efekcie, jesienna sesja zdjęciowa w przedszkolu to nie tylko okazja do tworzenia pięknych portretów, ale także do zachwycania się urokiem dziecięcej niewinności i radości w kontekście kolorów i symboli tego magicznego sezonu.

 

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u.

 
Data dodania: 2023-10-17 11:37:46
Data edycji: 2023-10-17 14:09:12
Ilość wyświetleń: 291

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook