Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Odkryj Creative Mind School w Piasecznie!

Odkryj Creative Mind School w Piasecznie!

Odkryj Wyjątkową Przestrzeń Rozwoju Twojego Dziecka w Creative Mind School w Piasecznie!

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoje zdolności w kreatywny i wszechstronny sposób? Pragniesz, by przedszkole czy żłobek nie tylko opiekował się maluchem, ale także stymulował jego rozwój? W takim razie zapraszamy Cię do poznania naszej placówki - Creative Mind School w Piasecznie!

 

Indywidualne Podejście do Rozwoju Każdego Dziecka

W Creative Mind School wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego też, nasze podejście opiera się na indywidualnych potrzebach i zdolnościach maluchów. Posiadamy oddziały integracyjne, w których dbamy o rozwój każdego dziecka, zapewniając mu wsparcie w odpowiednim tempie i sposobie nauki.

 

Różnorodność Zajęć i Aktywności Dodatkowych

Nieustannie poszerzamy horyzonty naszych przedszkolaków poprzez różnorodne zajęcia dodatkowe. Od kreatywnego rysunku, poprzez zajęcia muzyczne, aż po naukę języków obcych - staramy się rozbudzić ciekawość i pasje każdego dziecka.

 

Zachęcamy do Pozostawienia Opinii!

Dla naszego zespołu największym wyróżnieniem jest zadowolenie naszych obecnych rodziców. Jeśli jesteście Państwo częścią naszej społeczności, zachęcamy serdecznie do pozostawienia swojej opinii na naszym profilu na Google. Wasze doświadczenia mogą pomóc innym rodzicom podjąć właściwą decyzję.

 

Dziękujemy za zaufanie i możliwość opieki nad Waszymi pociechami. Chcemy nadal rozwijać nasze metody nauczania i dbać o wszechstronny rozwój każdego maluszka.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z filozofią naszej pracy, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszej oferty edukacyjnej oraz szczegółów dotyczących rekrutacji. W Creative Mind School w Piasecznie czeka wyjątkowa przestrzeń, aby Wasze dziecko mogło rosnąć i rozwijać się w miłej, kreatywnej atmosferze.

 

Do zobaczenia w naszej placówce!

Data dodania: 2024-01-04 13:01:21
Data edycji: 2024-01-04 13:06:40
Ilość wyświetleń: 30270

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook