Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Walentynkowe Czarowanie w Karmelowej Pokusie Manufaktury Słodyczy!

Walentynkowe Czarowanie w Karmelowej Pokusie Manufaktury Słodyczy!

Walentynkowe Czarowanie w Karmelowej Pokusie Manufaktury Słodyczy dla Przedszkolaków z Creative Mind School w Piasecznie!

W magiczną atmosferę słodyczy i kreatywności zanurzyły się przedszkolaki z Creative Mind School w Piasecznie podczas wyjątkowej wycieczki do Karmelowej Pokusy Manufaktury Słodyczy. Dnia 14 lutego, w sam Dzień Zakochanych, maluchy zanurzyły się w świat pysznych smaków i tworzenia własnych walentynkowych przysmaków podczas "Warsztatów robienia lizaków walentynkowych".

 

Jedną z głównych atrakcji wycieczki były warsztaty, podczas których dzieci miały okazję stworzyć swoje własne, kolorowe lizaki walentynkowe. Wesołe okrzyki radości i entuzjazm maluchów wypełniały pracownię, gdy każde dziecko otrzymało swoje zestawy do tworzenia słodkich dzieł sztuki. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, dzieci wkroczyły w świat cukierkowych fantazji i barwnych marzeń.

 

Nie tylko radość płynąca z kształtowania słodkich przysmaków była atrakcją tego wyjątkowego dnia. Warsztaty obejmowały również naukę procesu tworzenia tradycyjnych cukierków. Dzieci miały okazję przekształcić się w małych cukierników, ucząc się tajników kształtowania, kolorowania i dekorowania cukierków. Podczas tych zajęć, maluchy rozwijały swoją kreatywność, zdolności manualne oraz zdobywały nowe umiejętności pod bacznym okiem wykwalifikowanych instruktorów.

 

Niezapomniana przygoda w Karmelowej Pokusie Manufaktury Słodyczy nie tylko dostarczyła dzieciom radości i niezapomnianych chwil, ale również skłoniła je do zdobywania nowych umiejętności w przyjazny i zabawny sposób. Przedszkolaki z Creative Mind School w Piasecznie nie tylko świetnie się bawiły, ale także nabyły nowe doświadczenia, rozwijając swoje zdolności artystyczne i kreatywne.

 

Wizyta w Karmelowej Pokusie Manufaktury Słodyczy stała się nie tylko smakowitym świętem dla naszych maluchów, ale także niezapomnianym doświadczeniem edukacyjnym. To wyjątkowe połączenie zabawy i nauki sprawiło, że wycieczka stała się prawdziwie magicznym przeżyciem dla małych uczestników. Dzięki takiemu podejściu do edukacji, dzieci z Creative Mind School mogły w pełni cieszyć się walentynkowym dniem, pozostawiając po sobie kolorowe wspomnienia i słodkie smaki na długo w pamięci.

Data dodania: 2024-02-20 11:45:07
Data edycji: 2024-02-20 11:46:40
Ilość wyświetleń: 76

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook