Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Rekrutacja Uzupełniająca - Oddział ul. Warszawska!

Rekrutacja Uzupełniająca - Oddział ul. Warszawska!

Rekrutacja Uzupełniająca do Przedszkola Creative Mind School na ul. Warszawskiej - Unikalna Szansa na Kreatywny Rozwój Dziecka!

Nasze przedszkole Creative Mind School w Piasecznie na ul. Warszawskiej ogłasza rekrutację uzupełniającą. To doskonała okazja dla rodziców, którzy pragną zapewnić swojemu dziecku unikalne środowisko edukacyjne, promujące rozwój kreatywności, umiejętności społecznych i zdolności poznawczych. Co więcej, każdy, kto zdecyduje się zapisać swoje dziecko do końca marca, otrzyma wyjątkowy 10% rabat od czesnego na cały rok!

 

Odkryj kreatywność w Creative Mind School: Przedszkole Creative Mind School w Piasecznie wyróżnia się innowacyjnym podejściem do edukacji przedszkolnej. Promujemy rozwój dziecka poprzez aktywne metody nauczania, stawiając na kreatywność, współpracę i samodzielność. Nauczyciele u nas są doświadczeni, przygotowani do pracy z najmłodszymi oraz zawsze gotowi wspierać indywidualne potrzeby każdego dziecka.

 

Rekrutacja uzupełniająca: Rekrutacja uzupełniająca to świetna szansa dla rodziców, którzy dostrzegają wartość edukacji opartej na interakcji, zabawie i rozwijaniu pasji. Nasza placówka przyjmuje dzieci w różnym wieku, dostosowując program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego malucha. Proces rekrutacji uzupełniającej umożliwia zapisanie dziecka również po standardowym terminie rekrutacji, co jest wyjątkową okazją dla rodzin, które chcą dołączyć do Creative Mind School.

 

Rabat na cały rok: Decydując się na zapisanie dziecka do przedszkola Creative Mind School do końca marca, rodzice otrzymają atrakcyjny rabat w wysokości 10% od czesnego na cały rok. To nie tylko oszczędność finansowa, ale także pewność, że dziecko uczestniczy w inspirujących zajęciach, rozwija się w przyjaznym środowisku, i zyskuje solidne podstawy do dalszej nauki.

 

Rekrutacja uzupełniająca w przedszkolu Creative Mind School to wyjątkowa szansa na zapewnienie dziecku edukacji opartej na kreatywności i innowacyjności. Zapisując dziecko do końca marca, rodzice nie tylko dają swoim pociechom szansę na rozwój w inspirującym środowisku, ale także korzystają z atrakcyjnego rabatu na cały rok szkolny. Nie przegap tej okazji i dołącz do społeczności Creative Mind School już dziś!

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Data dodania: 2024-02-13 13:40:56
Data edycji: 2024-02-13 13:57:54
Ilość wyświetleń: 223

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook