Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Przedszkole Piaseczno: Rekrutacja uzupełniająca 2024/2025!

Przedszkole Piaseczno: Rekrutacja uzupełniająca 2024/2025!

Rekrutacja uzupełniająca 2024/2025 do Przedszkola Creative Mind School w Piasecznie: Kreatywność drogą do sukcesu!

Witamy serdecznie wszystkie rodziny zainteresowane edukacją swoich dzieci w przedszkolu Creative Mind School w Piasecznie! W okresie rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2024/2025 chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą placówką oraz podkreślić korzyści związane z dołączeniem do naszej wspólnoty.

 

W Przedszkolu Creative Mind School w Piasecznie stawiamy sobie za cel stworzenie inspirującego, kreatywnego oraz bezpiecznego środowiska, w którym każde dziecko ma możliwość wszechstronnego rozwoju. Nasze motto "Kreatywność drogą do sukcesu" towarzyszy nam na każdym etapie pracy z maluchami, inspirując ich do odkrywania własnych talentów i pasji.

 

Jedną z głównych korzyści płynących z uczęszczania do naszego przedszkola jest holistyczne podejście do rozwoju dzieci. Nie tylko dbamy o ich rozwój intelektualny poprzez dostarczanie wysokiej jakości programu nauczania zgodnego z podstawą programową MEN, ale również kładziemy duży nacisk na rozwój emocjonalny, społeczny oraz fizyczny. Dzięki temu nasze przedszkolaki nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczą się radzenia sobie z emocjami, budowania relacji oraz rozwijają swoje zdolności motoryczne.

 

Jedną z unikatowych cech naszego przedszkola jest integracyjny oddział, w którym dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi uczą się razem z rówieśnikami. Wierzymy, że integracja to nie tylko szansa na naukę tolerancji i akceptacji różnorodności, ale również możliwość wzajemnego wsparcia i uczenia się od siebie nawzajem.

 

Dodatkowo, w naszym przedszkolu Creative Mind School w Piasecznie dbamy o to, aby nasza kadra pedagogiczna była doskonale przygotowana do pracy z dziećmi oraz stale podnosiła swoje kwalifikacje. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu wysoki standard nauczania oraz opieki nad maluchami.

 

Zapraszamy więc wszystkie zainteresowane rodziny do odwiedzenia naszej placówki lub kontaktu telefoniczno-mailowego i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. W Przedszkolu Creative Mind School w Piasecznie każde dziecko ma szansę rozwinąć swój pełen potencjał, stając się pewną siebie i kreatywną jednostką gotową na sukces w przyszłości.

Data dodania: 2024-05-14 10:35:47
Data edycji: 2024-05-14 10:50:15
Ilość wyświetleń: 196

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook