Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

''Karnawał na Statku'' z PAPAJA Kids w Styczniu!

''Karnawał na Statku'' z PAPAJA Kids w Styczniu!

Muzyczna Odyseja w Creative Mind School: "Karnawał na Statku" z PAPAJA Kids w Styczniu!

Styczeń w Creative Mind School w Piasecznie znów rozbrzmiewał radośnie dzięki niezwykłemu koncertowi edukacyjnemu zorganizowanemu przez grupę PAPAJA Kids. "Karnawał na Statku" to już kolejne muzyczne wydarzenie w murach naszego przedszkola, które zapewniło dzieciom przedszkolnym i żłobkowym niezapomniane chwile pełne muzyki, tańca i edukacji.

 

W czasie trwającego karnawału, PAPAJA Kids przeniosła najmłodszych na statek, zapraszając do wspólnej podróży po morzach i odkrywania nowych lądów. Niezwykłe podróże zaplanowane były na tereny krajów, gdzie dzieci miały okazję doświadczyć dotąd nieznanych rytmów i melodii. Atmosfera koncertu była nasycona egzotycznymi dźwiękami, tanecznymi rytmem i radosnym śpiewem, idealnie wpisując się w karnawałową atmosferę.

 

Podczas koncertu, za pomocą lunety, dzieci odkrywały kolejne lądy. Zatrzymując się w Ameryce Północnej, mali uczestnicy koncertu mieli okazję odkryć tajemnice Statuy Wolności i zanurzyć się w fascynującej kulturze tego kontynentu. Towarzysząca podróży tradycyjna kapela Mariachi przeniosła maluchy do Meksyku, wprowadzając w atmosferę tego kolorowego kraju. W Afryce dzieci śpiewały w języku suahili, a w Hiszpanii doskonaliły sztukę gry na kastanietach. Na zakończenie podróży, wspólnie z kozakami, przejechano przez dziewicze stepy ukraińskie.

 

Wśród granych piosenek znalazły się takie hity jak "Hokey Pokey", "Margarita" w wykonaniu Majki Jeżowskiej, "La Bamb", "Simama Kaa" oraz "Zorka." Te melodie nie tylko dostarczyły radości, ale również rozbudziły zainteresowania muzyczne i kulturowe dzieci.

 

"Karnawał na Statku" to nie tylko koncert, ale także inspirująca podróż przez różnorodność kultur i tradycji. Wydarzenie nie tylko dostarczyło radości poprzez muzykę, lecz również otworzyło przed najmłodszymi uczestnikami fascynujący świat różnorodności kulturowej. Ta muzyczna odyseja pozostawiła niezapomniane wrażenia, inspirując dzieci do kontynuowania odkrywania świata i rozwijania swojej pasji do muzyki oraz różnych tradycji. PAPAJA Kids, poprzez takie wyjątkowe koncerty, pokazuje, że nauka może być nie tylko pouczająca, lecz również niezwykle inspirująca i pełna radości.

Data dodania: 2024-02-22 12:25:12
Data edycji: 2024-02-22 12:38:01
Ilość wyświetleń: 74

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook