Kliknij tu by sprawdzić bogatą ofertę placówek Creative Mind School! W przypadku zainteresowania zapisem zapraszamy do kontaktu, który znajduję się poniżej!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

''Dzień Tańca'' w Creative Mind School!

''Dzień Tańca'' w Creative Mind School!

DZIEŃ TAŃCA w Creative Mind School!

W naszym żłobku i przedszkolu Creative Mind School odbył się wyjątkowy "Dzień Tańca", podczas którego dzieci miały okazję zgłębić fascynujący świat tańca. Ten tematyczny dzień był pełen radości i nauki, a maluchy oraz przedszkolaki miały możliwość poznania podstawowych informacji o tańcu, rodzajach tańca, strojach tanecznych i figurach tanecznych.

 

Podczas zajęć językowych i logorytmicznych dzieci nie tylko rozwijały swoje umiejętności komunikacyjne, ale także poznawały taneczne słownictwo. Zajęcia muzyczne i taneczne były doskonałą okazją do praktycznego zastosowania nowo nabytej wiedzy. Dzieci miały okazję obejrzeć fragmenty występów tanecznych oraz fragmenty baletu, co pozwoliło im zrozumieć piękno i różnorodność tej sztuki.

 

Dzieci miały możliwość tańczyć różne tańce, w tym trojak, belgijkę, zorbę, sambę oraz balet. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni możliwością nauki i zabawy przy tych tradycyjnych oraz nowoczesnych rytmach. Dodatkowo dzieci wzieły udział w zajęciach grupy Roar Dance, która jak co miesiąc, przyjechała do nas, by przerpowadzić warsztaty taneczne z układami do swoich piosenek, które skoncentrowane były tym razem na temacie wdzięczności.

 

Dzieci były zachwycone możliwością uczestniczenia w tak różnorodnych i angażujących zajęciach. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, odkrywając swoje talenty i pasje. Nauczyciele byli pod wrażeniem zaangażowania i entuzjazmu swoich podopiecznych, co z pewnością przyczyniło się do wyjątkowej atmosfery tego dnia.

 

"Dzień Tańca" w Creative Mind School był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do rozwoju motorycznego, społecznego i emocjonalnego dzieci. Tego typu dni tematyczne w przedszkolu i żłobku stanowią doskonałą platformę do wszechstronnego rozwoju maluchów, łącząc naukę z przyjemnością i ruchową aktywnością.

Data dodania: 2024-06-25 12:07:13
Data edycji: 2024-06-25 12:10:07
Ilość wyświetleń: 64

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak
godło Polski - link do strony głównej
Creative Mind School
Creative Mind School

05-500 Piaseczno, ul. Stefana Żeromskiego 13

05-500 Piaseczno, ul. Warszawska 30/5,6

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Facebook